China XLX Fertilizer (01866) została po raz pierwszy objęta zabezpieczeniem przez Guotai Junan Securities (Hong Kong)

July 1, 2024

najnowsze wiadomości o firmie China XLX Fertilizer (01866) została po raz pierwszy objęta zabezpieczeniem przez Guotai Junan Securities (Hong Kong)

Guotai Junan Securities (Hong Kong) po raz pierwszy pokryła China XLX Fertilizer (01866) 21 czerwca.Raport badawczy wskazał, że chiński rynek nawozów przekształca się w wysokiej jakości nawozy mieszane, a XLX może jeszcze bardziej zwiększyć swój udział w rynku dzięki korzyściom technologicznym i kosztowym oraz osiągnąć wyższy wzrost przychodów i zysku netto niż jego rówieśnicy.Ocena "Kup" z docelową ceną HK $5.70.

 

Bank stwierdził, że XLX ma podwójną siłę napędową - zalety techniczne i koszty.i zawsze była na czele krajowej technologii w zakresie oszczędności energii i redukcji emisji, a także nieustannie opracowywał wysokiej jakości produkty nawozowe, które spełniają potrzeby nowoczesnego chińskiego rolnictwa.

 

Poprzez zwiększenie mocy produkcyjnych i optymalizację łańcucha dostaw spółka znacznie obniżyła koszty i poprawiła konkurencyjność rynkową swoich produktów.Produkcja wysokiej jakości produktów nawozowych po kosztach lepszych niż krajowy standard i niższych niż średni standard branżowy, aby firma mogła wykorzystać szansę w wysokiej jakości rozwoju i transformacji przemysłu nawozowego.

 

Jako pionier branży, firma posiada rozległą sieć marketingową i świadomość marki.Spółka będzie wykorzystywać swoje zalety w celu osiągnięcia większej ekspansji rynku i wzrostu zysków.

 

Konkurencja na rynku nawozów złożonych nie jest tak gwałtowna jak się spodziewaliśmy.i jest liderem w pozycjonowaniu się jako "chiny efektywne nawozy adwokat w branży", tworząc wyraźny wizerunek producentów wysokiej klasy nawozów mieszanych.

 

Obecny potencjał wzrostu rynków zagranicznych jest niedoceniany, a światowy popyt na nawozy będzie nadal rosnąć, zwłaszcza w takich regionach jak Afryka i Azja,gdzie wzrost populacji jest szybki i potencjał rolniczy jest ogromnyWraz z założeniem Jiangxi XLX Supply Chain i XLX Chemical Co., LTD. (Tajlandia) w sierpniu 2023 r., firma jeszcze bardziej przyspiesza rozwój międzynarodowego handlu.i rynki zagraniczne mają stać się ważnym motorem wzrostu dla firmy w przyszłości.

 

najnowsze wiadomości o firmie China XLX Fertilizer (01866) została po raz pierwszy objęta zabezpieczeniem przez Guotai Junan Securities (Hong Kong)  0