dobra cena Melamina w Internecie

Melamina

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: XIN LIAN XIN
Orzecznictwo: GB/T 9567-2016
Numer modelu: Melamina
Skontaktuj się teraz

Szczegóły informacji

Czystość: >99,8% Wilgoć: <0,1%
Wartość PH: 7,5 -9,5 Popiół: < 0,03
Stopień zamglenia (zmętnienie): <20 Stopień koloru: <20
Temperatura topnienia Stopień: 350-355

opis produktu

Melamina

 

Wykorzystuje się ją w produkcji białka,płytki,papieru,plastiku,farb,sztucznych materiałów i innych materiałów.włókienniczeWyroby te mogą być stosowane również w przemyśle skórzanym, elektrotechnicznym, farmaceutycznym i innych. Mogą być one również środkiem opóźniającym płomień, środkiem redukującym wodę, formaldehydem itp.


Roczna zdolność produkcyjna:120000 ton


Specyfikacja:GB/T 9567-2016

 

Technologia i usługi

 

Zapewnienie jakości:przyjąć zaawansowaną technologię czwartej generacji Eurotecnica, metodę wysokiego ciśnienia niekatalityczną,urządzenie jest stabilne.


Stabilny i bezpieczny:gazy wydechowe urządzenia są wytwarzane bezpośrednio w połączeniu z ureką, aby zapewnić długotrwały okres stabilnej pracy,bezpieczną i niezawodną produkcję.


Oszczędność energii i ochrona środowiska: całkowite zużycie energii jest o 30-40% niższe niż w przypadku trzeciej generacji technologii Eurotecnica,osiągnięcie norm emisji w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.


Efektywna obsługa: ustanowienie siedmiu różnych platform dostaw w Tianjin, Heze, Xinxiang, Changzhou, Jiujiang, Guangzhou, Nanning itp.aby platformy dostaw mogły ruszyć naprzód na prawdziwy teren i obsługiwać rynek skutecznie i szybko.

 

Melamina 0Melamina 1Melamina 2Melamina 3

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Melamina czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.